Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

PDAserwis na TAROPAKU

by in PDA News 8 października 2018

Jako jeden z 500 wystawców tej jesieni pojechaliśmy do Poznania, na największe targi branży opakowań w Polsce – TAROPAK.
Na przestrzeni wystawienniczej w 6 pawilonach wystawcy zaprezentowali 450 nowości. Jedną z tych nowości było stoisko PDAserwis. Był to nasz debiut podczas którego od 1 do 4 października reprezentowaliśmy naszą markę na deskach pawilonu 8. Wprawienie się w atmosferę Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania, nie przychodziło nam długo, prawdą będzie, jeśli napiszemy, że pośród 63000 zwiedzających byliśmy w swoim żywiole. Bezpośredni kontakt z gośćmi, długie rozmowy, przedstawienie naszego doświadczenia, to główne założenia w naszej firmie, które na targach oddały podwójny wydźwięk.
Na naszych targowych stołach przedstawialiśmy kilkanaście urządzeń z branży autoID, najlepszy zespół w postaci 10 specjalistów, jako pionierów w tej branży, na polskim rynku. Ogromną uwagą cieszyły się przemysłowe drukarki, jako krok w przód w niezawodnej technologii wydruku.
Naszą specjalnością, która podaliśmy jako truskawkę na torcie, była Photostation, naszej siostrzanej marki PDAitSolutions. Photostation, to system monitorowania towaru przychodzącego i wychodzącego, który idealnie sprawdzi się w niemalże każdej branży, gdzie potrzebne jest szczegółowe monitorowanie produktów.
Ponadto zaprezentowaliśmy aplikacje, która wykorzystuje okulary z rozszerzoną rzeczywistością do procesów logistycznych, celem poprawienia jakości zarządzania, wyszukiwania oraz uzupełniania zapasów magazynowych. Pełna integracja z umieszczeniem interaktywnego cyfrowego widoku daje nieograniczone możliwości w sprawnym zarządzaniu magazynem.
Choć targi się już skończyły będziemy o nich szeptać przez długi długi czas. Z pewnością zagościmy na TAROPAKU w przyszłym roku. Z racji, iż diabeł tkwi w szczegółach już dziś planujemy jakie nowinki technologiczne, zaprezentujemy następnym razem, do których poznania w klimacie Targów zapraszamy już teraz.

Autorem tego artykułu jest Emilia Rojek z zespołu PDAserwis