Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Kariera

Otwarte rekrutacje

Otwórz się na nowe możliwości razem z PDAgroup! Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii, jesteś osobą kreatywną i chcesz się rozwijać, dołącz do nas! Wspólnie poszukamy nowych rozwiązań.

PDAgroup to prężnie rozwijająca się organizacja-ekspert w branży auto ID. Jesteśmy największym serwisem urządzeń automatycznej identyfikacji w Europie. Tworzymy i integrujemy oprogramowanie do zarządzania firmą, zakładem produkcyjnym praktycznie dla każdej branży działalności produkcyjnej i usługowej. Sprzedajemy sprzęt nowy i używany dobierając rozwiązania na miarę potrzeb naszych klientów w kraju, Europie i na świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska :

  1. 1
    SPECJALISTA KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na zastępstwo na okres 6 miesięcy (od zaraz) z możliwością stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin/umowę B2B/umowę zlecenie
    • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji
    • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wymagającego, ale wspierającego przełożonego
    • Pakiet szkoleń
    • Pracę w młodym, zgranym zespole

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie treści marketingowych, artykułów, postów, nowości
    • Prowadzenie magazynu "Kod Biznesu", kontakt z klientami, negocjacje warunków współpracy
    • Tworzenie i realizacja harmonogramów prac
    • Wsparcie pracy działu marketingu w zakresie realizacji kampanii marketingowo-reklamowych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi
    • Rozwój zawodowy i osobisty
    • Obsługa programów Inkscape oraz Teams (będą dodatkowym atutem)

    Wymagania

    • Ogólna komunikatywność
    • Znajomość MS Office
    • Znajomość języka angielskiego (B2)
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość obsługi komputera
    • Mile widziany kierunek: Marketing,  Zarządzenie lub Administracja
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pdaserwis.pl

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie informacji:

    Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP 52227418577, lub PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 5262615573, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Asystent biura” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.

  2. 2
    SERWISANT URZĄDZEŃ MOBILNYCH

    Praca w Płońsku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
    • system premii
    • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy
    • poznanie nowoczesnych technologii branżowych
    • pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
    • system szkoleń
    • pracę w zgranym zespole

    Opis stanowiska/ zakres obowiązków:

    • montaż i bieżący serwis urządzeń mobilnych i magazynowych
    • diagnozowanie i naprawa uszkodzonego sprzętu elektronicznego

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w naprawianiu sprzętu elektronicznego
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi oraz wysoki poziom kultury osobistej

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pdaserwis.pl

    Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP 5222741857, lub PDA serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 5262615573 - 3, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Serwisanta urządzeń mobilnych” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.

  3. 3
    MAGAZYNIER/KOORDYNATOR MAGAZYNU

    Oferujemy:

    • pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
    • pracę od poniedziałku do piątku

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy
    • skrupulatność i dokładność
    • odpowiedzialność za powierzone obowiązki
    • obsługa pakietu MS office
    • znajomość programu Wapro Mag będzie dodatkowych atutem

    Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z
    27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
    osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
    95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na
    przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP 522-274-18-
    57 - 7, lub PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 526-261-55-73 - pokaż numer telefonu - 3, ul.
    Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu
    przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Serwisanta urządzeń mobilnych” lub
    inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z
    art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.

Kariera w PDA Serwis