Zespół PDAserwis

Jesteśmy ekspertami w obszarze naprawy urządzeń mobilnych oraz entuzjastami nowych technologii

Zespół PDAserwis tworzy 50 doświadczonych ekspertów: serwisantów, doradców, pracowników administracji. Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie skanerów kodów kreskowych, terminali mobilnych, drukarek, czytników i innych urządzeń, zaś grupa wykwalifikowanych doradców pomoże w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla Twojego biznesu.

michal_ch

Michał Chróściel

Kierownik sprzedaży

+48 535 100 218
mch@pdaserwis.pl

michal_w

Michał Wielgosz

Zastępca kierownika sprzedaży

+48 535 100 258
mwi@pdaserwis.pl

Anna

Anna Mańk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 22 207 20 86 ama@pdaserwis.pl

Pawel

Paweł Bogdanowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 534 960 199
p.bogdanowicz@pdaserwis.pl

grzmislaw

Grzmisław Krassowski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 110 562
g.krassowski@pdaserwis.pl

Rafal

Rafał Jarocki

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 367
r.jarocki@pdaserwis.pl

Emilka

Emilia Rojek

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 003 457
e.rojek@pdaserwis.pl

Justyna

Justyna Mikulska

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 337 558
j.mikulska@pdaserwis.pl

pda-favicon

Agata Ryszawy

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 992 104 a.ryszawy@pdaserwis.pl

pda-favicon

Anna Małecka

Kierownik administracji

+48 535 006 754
a.malecka@pdaserwis.pl

pda-favicon

Krystian Buraczyński

Zastępca Kierownika administracji

+48 236 834 419
k.buraczynski@pdaserwis.pl

pda-favicon

Iwona Wołek

Koordynator sprzedaży

+48 236 834 419
i.wolek@pdaserwis.pl

pda-favicon

Agnieszka Mich

Koordynator sprzedaży

+48 236 834 419
a.mich@pdaserwis.pl

pda-favicon

Jolanta Pawłowska

pda-favicon

Marcin Konopka

Kierownik ds. technicznych

+48 236 834 419 marcin@pdaserwis.pl

pda-favicon

Magda Woźnicka