Zespół PDAserwis

Jesteśmy ekspertami w obszarze naprawy urządzeń mobilnych oraz entuzjastami nowych technologii

Zespół PDAserwis tworzy 50 doświadczonych ekspertów: serwisantów, doradców, pracowników administracji. Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie skanerów kodów kreskowych, terminali mobilnych, drukarek, czytników i innych urządzeń, zaś grupa wykwalifikowanych doradców pomoże w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla Twojego biznesu.

DSC_8067a

Wiktoria Kasprzyk

DSC_8084a

Michał Chróściel

Kierownik sprzedaży

+48 535 100 218
mch@pdaserwis.pl

DSC_8933

Michał Wielgosz

Zastępca kierownika sprzedaży

(oddział Warszawa)

+48 535 100 258
mwi@pdaserwis.pl

DSC_8145a

Grzmisław Krassowski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 110 562
g.krassowski@pdaserwis.pl

DSC_8123a

Paweł Bogdanowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 534 960 199
p.bogdanowicz@pdaserwis.pl

DSC_8079a

Emilia Rojek

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 003 457
e.rojek@pdaserwis.pl

DSC_8108a

Piotr Gumieniuk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 337 558 p.gumieniuk@pdaserwis.pl

002

Agata Abram

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 433 447 a.abram@pdaserwis.eu

Jacek_zdjęcie

Jacek Gaweł

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 094  j.gawel@pdaserwis.eu

DSC_6451

Klaudia Pawelec

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 435 k.pawelec@pdaserwis.eu

Anna

Anna Mańk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 22 207 20 86 ama@pdaserwis.pl

DSC_1946

Wiktor Czekaj

DSC_6439

Grzegorz Olszewski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 493 g.olszewski@pdaserwis.eu

001 zdjęcie (002)_akie4cana

Aleksandra Kiecana

Specjalista ds. komunikacji marketingowej

+48 535 600 598 a.kiecana@pdaserwis.eu

MichałJakóbczak_zdjecie

Michał Jakóbczak

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

+48 535 992 104 m.jakobczak@pdaserwis.eu

_MG_0181

Anna Małecka

Specjalista ds. marketingu

 a.malecka@pdaserwis.eu

pda-favicon

Rafał Wodzyński

Dyrektor Operacyjny Centrum Serwisowego

r.wodzynski@pdaserwis.eu

_MG_0187

Olga Więcławska

_MG_0192

Magda Woźnicka

_MG_0199

Krystian Buraczyński

Zastępca Kierownika sprzedaży

(oddział Płońsk)

+48 236 834 419
k.buraczynski@pdaserwis.pl

_MG_9647

Iwona Wołek

Specjalista ds. zakupów

+48 537 900 225
i.wolek@pdaserwis.pl

_MG_0359

Jolanta Pawłowska

_MG_0260

Agnieszka Mich

Koordynator sprzedaży

+48 236 834 419 a.mich@pdaserwis.pl