Zespół PDAserwis

Jesteśmy ekspertami w obszarze naprawy urządzeń mobilnych oraz entuzjastami nowych technologii

Zespół PDAserwis tworzy 50 doświadczonych ekspertów: serwisantów, doradców, pracowników administracji. Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie skanerów kodów kreskowych, terminali mobilnych, drukarek, czytników i innych urządzeń, zaś grupa wykwalifikowanych doradców pomoże w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla Twojego biznesu.

Wiktoria Kasprzyk

Michał Chróściel

Kierownik sprzedaży

+48 535 100 218
mch@pdaserwis.pl

Michał Wielgosz

Zastępca kierownika sprzedaży

(oddział Warszawa)

+48 535 100 258
mwi@pdaserwis.pl

Grzmisław Krassowski

Architekt procesów biznesowych

+48 535 110 562
g.krassowski@pdaserwis.pl

Paweł Bogdanowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 534 960 199
p.bogdanowicz@pdaserwis.pl

Emilia Rojek

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 003 457
e.rojek@pdaserwis.pl

Piotr Gumieniuk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 337 558 p.gumieniuk@pdaserwis.pl

Agata Abram

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 433 447 a.abram@pdaserwis.eu

Jacek Gaweł

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 094  j.gawel@pdaserwis.eu

Klaudia Pawelec

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 435 k.pawelec@pdaserwis.eu

Michał Cichowski

Asystent Działu Sprzedaży

+48 535 600 598
m.cichowski@pdaserwis.eu

Wiktor Czekaj

MichałPawlicki_zdjęcie

Michał Pawlicki

Asystent Działu Sprzedaży

+48 577 711 600
m.pawlicki@pdaserwis.eu

Grzegorz Olszewski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 535 100 493 g.olszewski@pdaserwis.eu

Magdalena Bira

Michał Jakóbczak

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

+48 535 992 104 m.jakobczak@pdaserwis.eu

Martyna Kieliszek

romb_pda

Anna Małecka

Specjalista ds. marketingu

 a.malecka@pdaserwis.eu

Rafał Wodzyński

 Dyrektor Operacyjny  Centrum Serwisowego    r.wodzynski@pdaserwis.eu

Olga Więcławska

Krystian Buraczyński

Zastępca Kierownika sprzedaży

(oddział Płońsk)

+48 236 834 419
k.buraczynski@pdaserwis.pl

Iwona Wołek

Specjalista ds. zakupów

+48 537 900 225
i.wolek@pdaserwis.pl

Agnieszka Mich

Koordynator sprzedaży

+48 236 834 419 a.mich@pdaserwis.pl

Robert Kowalski

Młodszy Koordynator sprzedaży

 +48 577 116 559

r.kowalski@pdaserwis.eu

Paulina Szcześnikiewicz

Młodszy Koordynator sprzedaży

 +48 577 119 556

p.szczesnikiewicz@pdaserwis.eu