Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Mobilność na pierwszym planie: Zebra PD20 rewolucjonizuje płatności w handlu detalicznym

by in PDA News 18 marca 2024

Mobilność w handlu detalicznym to fundament zwiększania efektywności operacyjnej i podnoszenia jakości obsługi klienta. W tym kontekście, Zebra PD20 pojawia się jako przełomowe rozwiązanie, które przekształca urządzenia mobilne Zebra w uniwersalne mobilne punkty sprzedaży (mPOS), umożliwiające realizację transakcji kartowych w niemal każdym środowisku.

Rewolucja cyfrowych płatności

Rewolucja w cyfrowych płatnościach jest tuż za rogiem, z dominacją płatności mobilnych oraz kartowych, które mają stanowić większość transakcji. W obliczu zmniejszającej się popularności płatności gotówkowych, handlowcy muszą adaptować się do obsługi różnych rodzajów kart, niezależnie od lokalizacji – od sklepowych alejek po punkty odbioru przy krawężniku i tymczasowe sklepy. PD20 jako moduł dodatkowy, umożliwia akceptację płatności kartą w każdym miejscu dzięki urządzeniom mobilnym Zebra.

PD20: Mobilny POS w zasięgu ręki

PD20 to nie tylko akcesorium. To kompleksowe rozwiązanie przekształcające kompatybilne urządzenia mobilne Zebra w pełnowartościowe mobilne stacje POS. Z pomocą PD20, sprzedawcy mogą przyjmować płatności w dowolnym miejscu, operatorzy transportu ułatwiają zakup biletów, hotele przyspieszają zameldowanie i wymeldowanie, a dostawcy przyjmują płatności bezpośrednio od klienta.

Integracja i ergonomia

PD20 wykorzystuje port USB urządzenia gospodarza do zasilania oraz komunikacji danych, oferując ergonomiczne rozwiązanie płatnicze obsługiwane jedną ręką. To pozwala zwiększyć sprzedaż przy użyciu mniejszej infrastruktury POS, poprawia produktywność pracowników i oferuje klientom wygodę, minimalizując trudności przy płatnościach.

Obsługa wszystkich typów kart

PD20 jest kompatybilny ze wszystkimi typami kart: zbliżeniowymi, magnetycznymi i z chipem, będąc certyfikowanym dla głównych marek kart, co zapewnia akceptację niemal każdego rodzaju karty kredytowej. Zaprojektowany z myślą o ergonomii, PD20 utrzymuje komfort użytkowania przez cały dzień.

Zebra PD20 to innowacja umożliwiająca przedsiębiorstwom z różnych sektorów przekształcenie interakcji z klientami, zwiększenie sprzedaży i maksymalizację efektywności operacyjnej. W epoce, gdzie mobilność jest standardem, PD20 dostarcza narzędzia niezbędne do przekraczania tradycyjnych ograniczeń w handlu detalicznym i obsłudze klienta.

Jesteśmy tu, by pomóc i udzielić wszelkich informacji, których potrzebujecie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *