Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

PDAgroup dostarcza swoim klientom najwyższej jakości produkty i usługi.

Wykwalifikowani specjaliści indywidualnie podchodzą do każdej potrzeby klientów, tak aby wybrane rozwiązanie spełniało oczekiwania użytkowników.

PDA zapewnia wsparcie techniczne wraz z kompleksowym wdrożeniem rozwiązań wspomagających prace europejskich przedsiębiorstw.

Na przestrzeni lat PDAgroup przekształciło się w jedną z największych europejskich firm zajmujących się obsługą wdrożeniową oraz powdrożeniową sprzętu
i oprogramowania AutoID.

Wraz z rozwojem technologii i potrzeb klientów, PDAgroup nieustannie poszerza zakres usług aby dostarczać klientom kompletną obsługę.

Tak duży sukces to wynik wielu lat ciężkiej pracy, zaangażowania, pełnego profesjonalizmu i zaufania klientów.

Sprawdź, jak PDAgroup może zmienić Twoją firmę!

PDAgroup to:

ponad 100 specjalistów w całej Europie

oddziały handlowe w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

centra serwisowe w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

flota 25 pojazdów

dystrybutor 3 marek

certyfikowany dostawca 20 marek elektroniki specjalistycznej

integrator największych systemów do zarządzania przedsiębiorstwami

Optymalizujemy czas i koszty

Naszą misją jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań wspomagających efektywne prowadzenie biznesu. Dobrze dobrany kolektor danych usprawni działanie centrali logistycznej, magazynu, hurtowni czy sklepu.

Współpracujemy z najlepszymi

Od 2006 roku oferujemy klientom profesjonalny serwis m.in. Motorola, Zebra, Symbol, Datalogic, Intermec, Psion, Honeywell, Cipherlab, Unitech, Argox, PSC, LXE, Denso, Metrologic. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zgromadzić obszerną wiedzę na temat urządzeń mobilnych, co w połączeniu
z wykwalifikowanym personelem daje gwarancję solidnego i rzetelnego wykonania każdej usługi.

Stawiamy na rozwój

Branża urządzeń mobilnych nieustannie się zmienia, dlatego stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie technik naprawy i modernizacji sprzętu. Posiadamy specjalistyczne zaplecze technologiczne i serwisowe, które stale rozbudowujemy. Jesteśmy dumni również z innowacyjnych rozwiązań i patentów, które samodzielnie opracowujemy. A wszystko po to, by oferować naszym klientom jeszcze wyższą jakość usług.