Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Kampanie marketingowe, które przynoszą efekty!

Skuteczne, a zarazem opłacalne podejście do generowania większej sprzedaży i rozszerzania działań marketingowych.

W zależności od Państwa celów biznesowych  dobierzemy indywidualny zakres współpracy, który pomoże w poszerzaniu zasięgów, optymalnym wykorzystywaniu budżetu na promocję oraz wejściu na nowy segment rynku.

Nasza oferta

Social media

  • Prowadzenie profili firmowych w social mediach ( Facebook, Linkedin)
  • Prowadzenie profili pracowników (Linkedin)
  • Kampanie reklamowe w social mediach 

Content marketing

  • Prowadzenie bloga firmowego
  • Obsługa  stron internetowych
  • Prowadzenie kampanii e-mail marketingowych 
 
 
 
 

Kreacje graficzne

  • Identyfikacja wizualna firmy
  • Tworzenie grafik – banery, stopki, grafiki na strony internetowe
  • Projektowanie etykiet/kart służbowych/ulotek oraz innych materiałów marketingowych

O nas

PDAmarketing  to różnorodne talenty i umiejętności w jednym miejscu. Działamy w oparciu o progresywny i przedsiębiorczy model biznesowy. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań biznesowych, a nie tylko „reklam”; opracujemy całą strategię budowania silnej pozycji Twojej marki i wdrożymy ustalone działania.

Co nas wyróżnia? Ludzie z różnymi umiejętnościami i tym samym ogromnym zapałem pracują w jednym zespole tworząc kreatywne kampanie. Poznaj nasz zespół:

Aleksandra Baczewska

Kierownik Marketingu

Prowadzi i odpowiada za funkcjonowanie całego zespołu. Planuje działania marketingowe oraz nadzoruje współpracę z klientami, odpowiadając jednocześnie za całościowe wyniki marketingowe. Ponadto jest Redaktor Prowadzącą w naszym magazynie branżowym – „Kod Biznesu.”

Martyna Kieliszek

Specjalista ds. marketingu

Zajmuje się rozwojem i wizerunkiem marek. Polegając na swojej kreatywności podejmuje działania, które mają na celu zwiększyć ich rozpoznawalność. Tworzy treści marketingowe takie jak: artykuły, posty, newsy. Równie prężenie działa w zakresie rozwoju magazynu branżowego „Kod Biznesu”.

Michał Pawlicki

Specjalista ds. marketingu

Michał to doświadczony administrator sklepu internetowego. Dba, aby dostępne produkty, ich opisy i zdjęcia były aktualne i bezbłędne. Odpowiada za tłumaczenia artykułów, postów i stron internetowych. Michał specjalizuje się również w analizie biznesowej.

KNI_zdjecie

Katarzyna Niepiekło

Specjalista ds. marketingu internetowego

Prowadzi i aktualizuje treści na blogach oraz stronach internetowych. Dodatkowo monitoruje witryny pod kątem prawidłowego funkcjonowania i analizuje ich statystyki. Jest odpowiedzialna za tworzenie szablonów do newsletterów oraz dba o ich punktualną wysyłkę. Wspomaga również pracę portalu serwisowego.

Helena Csató

Grafik

Helena projektuje wszelkie materiały marketingowe np. banery, ulotki, katalogi, wizytówki, stopki mailowe itp. Tworzy również grafiki do mediów społecznościowych i na strony internetowe. Odpowiada za oprawę graficzną magazynu „Kod Biznesu”.

Grzegorz Grzelakowski

Asystent projektów biznesowych

Jako asystent projektów biznesowych tworzy i modyfikuje bazy danych tak, aby sprawnie przeprowadzić kampanie. Grzegorz wspiera także działania w zakresie prowadzenia sklepu internetowego.

Opisz nam swoje wyzwanie, a znajdziemy rozwiązanie!

Formularz_marketign

Aleksandra Baczewska
Kierownik marketingu
Martyna Kieliszek 

Specjalista ds. marketingu