Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Kampanie marketingowe, które przynoszą efekty!

Skuteczne, a zarazem opłacalne podejście do generowania większej sprzedaży i rozszerzania działań marketingowych.

W zależności od Państwa celów biznesowych  dobierzemy indywidualny zakres współpracy, który pomoże w poszerzaniu zasięgów, optymalnym wykorzystywaniu budżetu na promocję oraz wejściu na nowy segment rynku.

Nasza oferta

Social media

  • Prowadzenie profili firmowych w social mediach ( Facebook, Linkedin)
  • Prowadzenie profili pracowników (Linkedin)
  • Kampanie reklamowe w social mediach 

Content marketing

  • Prowadzenie bloga firmowego
  • Obsługa  stron internetowych
  • Prowadzenie kampanii e-mail marketingowych 
 
 
 
 

Kreacje graficzne

  • Identyfikacja wizualna firmy
  • Tworzenie grafik – banery, stopki, grafiki na strony internetowe
  • Projektowanie etykiet/kart służbowych/ulotek oraz innych materiałów marketingowych

O nas

PDAmarketing  to różnorodne talenty i umiejętności w jednym miejscu. Działamy w oparciu o progresywny i przedsiębiorczy model biznesowy. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań biznesowych, a nie tylko „reklam”; opracujemy całą strategię budowania silnej pozycji Twojej marki i wdrożymy ustalone działania.

Co nas wyróżnia? Ludzie z różnymi umiejętnościami i tym samym ogromnym zapałem pracują w jednym zespole tworząc kreatywne kampanie. Poznaj nasz zespół:

Aleksandra Baczewska

Kierownik Marketingu

Prowadzi i odpowiada za funkcjonowanie całego zespołu. Planuje działania marketingowe oraz nadzoruje współpracę z klientami, odpowiadając jednocześnie za całościowe wyniki marketingowe. Ponadto jest Redaktor Prowadzącą w naszym magazynie branżowym – „Kod Biznesu.”

Martyna Kieliszek

Specjalista ds. marketingu

Zajmuje się rozwojem i wizerunkiem marek. Polegając na swojej kreatywności podejmuje działania, które mają na celu zwiększyć ich rozpoznawalność. Tworzy treści marketingowe takie jak: artykuły, posty, newsy. Równie prężenie działa w zakresie rozwoju magazynu branżowego „Kod Biznesu”.

Michał Jakóbczak

Specjalista ds. marketingu internetowego

Michał pozycjonuje i monitoruje strony internetowe, tak aby pojawiały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwań. Tworzy treści do kampanii promocyjnych oraz działa w obrębie mediów społecznościowych. Planuje bloga i nadzoruje programy lojalnościowe.

Michał Pawlicki

Specjalista ds. marketingu

Michał to doświadczony administrator sklepu internetowego. Dba, aby dostępne produkty, ich opisy i zdjęcia były aktualne i bezbłędne. Odpowiada za tłumaczenia artykułów, postów i stron internetowych. Michał specjalizuje się również w analizie biznesowej.

111

Daria Markowska

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

Daria prowadzi media społecznościowe (Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin,YouTube), zajmuje się również stronami internetowymi. Tworzy reklamy oraz treści promocyjne. Dodatkowo odpowiada za produkcję i montaż filmików. 

Helena Csató

Grafik

Helena projektuje wszelkie materiały marketingowe np. banery, ulotki, katalogi, wizytówki, stopki mailowe itp. Tworzy również grafiki do mediów społecznościowych i na strony internetowe. Odpowiada za oprawę graficzną magazynu „Kod Biznesu”.

Grzegorz Grzelakowski

Asystent projektów biznesowych

Jako asystent projektów biznesowych tworzy i modyfikuje bazy danych tak, aby sprawnie przeprowadzić kampanie. Grzegorz wspiera także działania w zakresie prowadzenia sklepu internetowego.

Opisz nam swoje wyzwanie, a znajdziemy rozwiązanie!

Formularz_marketign

Michał Jakóbczak

Specjalista ds. marketingu internetowego

Martyna Kieliszek 

Specjalista ds. marketingu