Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

System PHOTOSTATION

by in PDA News 11 października 2018

Kompletowanie zamówień jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych  w magazynie. Jest czynnością pracochłonną, a ponadto wykonywane ręcznie może generować dużą liczbę błędów. W czasach cyfryzacji pojawia się pytanie czy można zminimalizować ilość tych błędów a jednocześnie dać klientowi możliwość kontrolowania swojego zamówienia na każdym etapie dostawy.

Pomysł automatyzacji wykonywania zdjęć wysyłanych produktów powstał, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz większą wagę przykładają do niezawodności oraz jakości obsługi wysyłek swoich produktów.

Przebojem naszego stosika na targach TAROPAK okazał się system PHOTOSTATION – stworzone przez nas autorskie stanowisko do dokumentacji foto/video towarów wysyłanych do klienta. System został doceniony i wyszczególniony jako nowość na międzynarodowych targach etykietowania i pakowania TAROPAK (https://www.taropak.pl/pl/nowosci_taropak_2018/).

Pozwala filmować lub robić zdjęcia co daje możliwość kontrolowania i dokumentowania produktów na etapie przyjęcia do firmy, a następnie pakowania oraz wysyłania do odbiorcy. Zdjęcia lub filmy umieszczane są na serwerze co umożliwia udostępnienie ich klientowi. Ponadto system PHOTOSTATION może pełnić funkcję ergonomicznego stanowiska do pakowania, zbudowany na specjalnie podwyższonym stole zapewnia ergonomiczne miejsce pracy pracownika. (Gdyż składa się z dotykowego usprawniającego obsługę monitora, skanera kodów kreskowych umożliwiającego szybkie wprowadzenie numeru seryjnego urządzenia któremu jest robiony opis fotograficzny/filmowy, drukarki etykiet do znakowania wysyłek. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie również podczas rozpatrywania reklamacji.

System PHOTOSTATION dedykowany jest nie tylko dużym przedsiębiorstwom ale także mniejszym firmom lokalnym. Nasi klienci oraz nasza firma, dzięki temu rozwiązaniu znacząco zmniejszyła ilość reklamacji paczek.

Autorem tego artykułu jest Rafał Jarocki, z zespołu PDAserwis.