Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

„Rozwiązania AutoID i Android” – 2 edycja konferencji, Kraków

by in PDA News 7 marca 2023

2 marca w malowniczym Grodzie Kraka odbyła się druga edycja konferencji dedykowanej naszym klientom pod nazwą “Rozwiązania AutoID i Android”.

Konferencję mieliśmy zaszczyt przeprowadzić we współpracy z naszymi Partnerami PDA IT Solutions oraz Zebra Technologies, dostawcami oprogramowania oraz sprzętu do automatycznej identyfikacji, które usprawniają procesy biznesowe w przedsiębiorstwach 
i łańcuchach dostaw.

Gośćmi wydarzenia byli klienci PDAgroup, pracownicy
i właściciele firm polegający w swojej codziennej pracy na rozwiązaniach technologii, które wdrażamy już od lat.

Wydarzenie poprowadziła Emilia Rojek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w PDAgroup, która przybliżyła uczestnikom także informacje na temat działalności firmy.

Konferencja składała się z dwóch bloków:

  • część teoretyczna, czyli wykłady wygłoszone przez prelegentów z firm organizujących wydarzenie,
  • część praktyczna, czyli prezentacja urządzeń
    i rozwiązań AutoID.

W pierwszej części wystąpili:

  • Witold Dominiak, Specjalista ds. sprzedaży w PDAgroup, który przeprowadził publiczność przez rozwój świata urządzeń AutoID – od Windowsa do Androida,
  • Marcin Kalisiak, Starszy Inżynier Sprzedaży w Zebra Technologies zdradził jak dokonać łatwej migracji do Androida oraz omówił narzędzia mobility DNA,
  • Kuba Kwiatkowski z PDA IT Solutions opowiedział o zastosowaniu aplikacji do ewidencji środków trwałych PDA Invent oraz zademonstrował działanie technologii RFID i NFC.

W drugiej części goście mieli znakomitą okazję, żeby obejrzeć i przetestować urządzenia, na których może opierać się praca w ich przedsiębiorstwach. Mowa zatem o komputerach mobilnych, skanerach i czytnikach kodów kreskowych, drukarkach etykiet (mobilne, biurkowe i przemysłowe). Uczestnicy przyjrzeli się z bliska jak działa RFID i NFC. Zapoznali się z magazynem o technologii dla biznesu: Kod Biznesu.

Punktem kulminacyjnym imprezy był konkurs wiedzy o przedstawionych rozwiązaniach. Każdy z uczestników miał szansę wygrać wspaniałe nagrody.

Na zakończenie konferencji odbyła się uroczysta kolacja z podziękowaniami dla gości i organizatorów. Nie zabrakło ciekawych dyskusji oraz wymiany doświadczeń, którym towarzyszyły niezapomniane emocje. Było to niesamowite wydarzenie! Cieszymy się z tak licznego zainteresowania i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *