Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

PTAK WARSAW EXPO

by in PDA News 18 lutego 2019

W dniach 13-15 marca 2019 roku zaprezentujemy ofertę i autorskie rozwiązania z dziedziny automatycznej identyfikacji naszej firmy na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK w Nadarzynie pod Warszawą.

To międzynarodowe wydarzenie po raz czwarty skupi tysiące profesjonalistów z branży transportu, logistyki i magazynowania z całego świata. MT TSL to targi dedykowane w całości branży transportu i logistyki ze szczególnym wyróżnieniem sektorów ciągników i naczep, pojazdów użytkowych, operatorów logistycznych, magazynu i części.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 23 w hali E. Wspólnie z firmą Zebra przedstawimy niezawodne urządzenia autoID takie jak skanery kodów kreskowych czy drukarki etykiet. Pokażemy również nasz autorski produkt Photostation, czyli system monitorowania towaru przychodzącego i wychodzącego, który idealnie sprawdzi się w niemalże każdej branży, gdzie potrzebne jest szczegółowy nadzór nad procesem wejścia i wyjścia towaru.