Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Finał Szlachetnej paczki!

by in PDA News 10 grudnia 2018

Z przyjemnością informujmy, że w ramach akcji Szlachetna Paczka 2018 Pracownicy  oraz firma PDAserwis przekazali produkty żywnościowe, środki higieniczne, zapas węgla na całą zimę oraz prezenty o łącznej wartości ponad 4000 zł!

Do naszej paczki dołączyli swoje produkty firmy: Fortuna (dwa kartony soków owocowych), Jamar (dwa kartony przetworów owocowo-warzywnych i zup) oraz Dedra Exim (oczyszczacze powietrza) oraz sąsiedzi z bloku właścicieli firmy oraz ich Rodzina i Znajomi.

W sumie wyszło 16 kartonów, jedna zmywarka, co zmieściło się na dwóch paletach oraz rower.

Poniżej zdjęcie naszej Szlachetnej Paczki.

Zorganizowaliśmy wszystko pierwszy raz i wyszło wspaniale! Zaspokoiliśmy wszystkie potrzeby Rodziny, które były wymienione w jej charakterystyce, a nawet udało się dodać coś extra ? W tym roku również św. Mikołaj będzie wyjątkowo hojny!

Dziękujemy naszym Pracownikom za ich zaangażowanie, życzliwość i dobre serce, że tak aktywnie włączyli się w naszą akcję i wspólnie udało się nam pomóc stworzyć magię Świąt dla piątki wyjątkowych Ludzi.

Jeszcze raz wyrażamy naszą wdzięczność naszym Partnerom Biznesowym- firmom: Jamar sp. z o. o., Dedra-Exim sp. z o. o. oraz Fortuna sp. z o. o. za ich aktywne uczestnictwo w naszej akcji i dostarczenie swoich najwyższej jakości produktów. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować nie tylko z jednymi z największych przedsiębiorstw w Polsce, ale również ze wspaniałymi Ludźmi!

 

 

I na koniec podziękowania dla firmy Codeo Polska za użyczenie samochodu, aby przetransportować dary pod same drzwi domu Rodziny Pani Katarzyny.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie zjednoczymy się w tak szczytnym celu i pomożemy kolejnym Rodzinom zacząć nowe życie!