Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Akcja charytatywna PDAgroup i pomoc dla polskich pracowników służby zdrowia w walce z COVID-19

by in PDA News 25 marca 2020

 

W związku z obecnie panującą sytuacją w kraju jesteśmy gotowi wynająć nieodpłatnie wszelkim instytucjom opieki medycznej w Polsce sprzęt do skanowania i ewidencji zasobów i pacjentów. Z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich ratujących życie pacjentów w naszym kraju, w tym trudnym czasie dla całej służby zdrowia, oferujemy wynajem skanerów, drukarek, terminali i komputerów mobilnych. Rozwiązania AutoID dedykowane dla służby zdrowia zoptymalizują procesy w placówkach medycznych i zwiększą bezpieczeństwo personelu i pacjentów. Prezentujemy najlepsze narzędzia znanych marek, stworzone do pracy w wymagających warunkach opieki zdrowotnej.

 

Seria DS2200-HC, Zebra Technologies

 

Niezawodne skanery marki Zebra dostosowane są do szybkiego działania na każdym etapie obsługi pacjenta. W przeciwieństwie do innych skanerów uniwersalnych seria DS2200-HC, dzięki szczelności klasy IP52 jest odporna na długotrwałe i częste odkażanie środkami dezynfekcyjnymi. Imagery przeznaczone są do identyfikacji pacjentów, pobieranie próbek, ewidencji i podawania leków oraz zarządzania zapasami. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta sprzęt został wzbogacony o tryb „nie przeszkadzać”. Wskaźnik LED podświetla kod kreskowy, aby potwierdzić skuteczny odczyt leku lub opaski na rękę. Tym sposobem nie zakłóca on odpoczynku pacjentowi głośnym sygnałem dźwiękowym. Seria DS2200-HC została zaprojektowana z myślą o łatwej konfiguracji z popularnymi aplikacjami dla służby zdrowia. Doskonałą obsługę w trybie bezprzewodowym zapewnia trwała bateria – jedno ładowanie wystarcza na 14 godzin użytkowania. Ładowanie odbywa się na podstawce bez konieczności wyłączania urządzeń z pracy. Skanery z łatwością odczytują kody 1D/2D.

 

 

CL-E321, Citizen

 

Monochromatyczna drukarka do etykiet firmy Citizen z możliwością zadruku termicznego lub termotransferowego ma szerokie zastosowanie w branży medycznej. Kompaktowy rozmiar i stylowa konstrukcja zapewnia łatwość użytkowania i wydajność. Biurkowa drukarka drukuje etykiety o rozdzielczości 203 dpi z prędkością do 200 mm/sek. Mechanizm otwierania Hi-LiftTM 90 stopni pełni rolę szybkiej wymiany nośników i taśmy. Złącza Ethernet, USB i port szeregowy dają pewność bezproblemowej instalacji. Nośniki pomieszczą rolki o średnicy 127 mm. Urządzenia przystosowane są do używania różnych szerokości papieru – od 25,4 mm do 118,1 mm.

Komputer dotykowy TC51-HC, Zebra Technologies

 

Komputer dotykowy TC51-HC zapewnia możliwość nawiązywania połączeń głosowych i komunikacji tekstowej z innymi pracownikami. Ponadto umożliwia dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów, monitorowanie sprzętów medycznych oraz skanowanie kodów kreskowych w czasie pobieranie próbek i podawania leków. Wszystkie te funkcje mieszczą się w tym jednym urządzeniu. Konstrukcja komputera spełnia wszystkie wymagania efektywnej i wygodnej pracy. Wielkość ekranu, żywotność baterii, przechowywanie danych, rozdzielczość aparatu, pamięć, przyjazna dezynfekcji obudowa to przykładowe funkcje, które znacząco podnoszą jakość i komfort pracy. Powierzchnia z zaawansowanego plastiku, została wykonana z minimalną ilością załamań i połączeń, w celu eliminacji szans na rozwój zarazków. Sprzęt działa na zasadzie łączenia Wi-Fi oraz za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN i połączeniu dodatkowym poprzez sieć VoWLAN. Bateria PowerPrecision+ zapewnia pracę nawet do 14 godzin, eliminując tym samym konieczność częstego ładowania.