Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

TSC Autoid Technology

by in Partnerzy 18 września 2018

TSC Autoid Technology Co. Ltd TSC to jeden ze światowych liderów w produkcji drukarek kodów kreskowych. Firma od 1991 r. dystrybuuje urządzenia do automatycznej identyfikacji danych na całym świecie. Począwszy od drukarek biurkowych, poprzez przenośne drukarki kodów kreskowych, aż po drukarki przemysłowe. Od czasu założenia firma TSC sprzedała wiele milionów drukarek klientom w przemyśle systemów automatycznej identyfikacji na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, zadowoleni klienci w każdym zakątku świata – to właśnie cechy, które tworzą wartość produktów TSC. Firma pod wieloma względami szczyci się dużymi możliwościami technicznymi, bogatym doświadczeniem przemysłowym i racjonalnymi cenami, które tworzą wartość produktów TSC.

TSC wywodzi się z Tajwanu, ale służy całemu światu. Firma stale opracowuje innowacyjne rozwiązania, aby zaopatrywać rynek w wiodące produkty. Chęć do stałego ulepszania rynku w przemyśle systemów automatycznej identyfikacji to wartość, z którą PDAserwis i TSC identyfikują się z TSC w 100%.

Więcej o firmie na tscprinters.com