Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Wzmocnione tablety ET40/ET45

by in Bez kategorii, PDA News 13 czerwca 2022

Wzmocnione tablety z serii ET40/ET45 to warty uwagi zamiennik  dla urządzeń klasy konsumenckiej.  Są wytrzymałe, trwałe oraz pozwalają lepiej i szybciej wykonywać zadania.

Jak tablety z tej serii sprawdzają się w praktyce? Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Wzmocnione tablety klasy korporacyjnej

Klienci często decydują się na zakup do firmy tabletów  klasy konsumenckiej ze względu na cenę, jednak istnieją ukryte koszty takiej inwestycji jak konieczność zakupu etui lub skanera kodów kreskowych. Nieodpowiednio wytrzymałe skanery muszą być często wymieniane.  ET40 i ET45 to tablety klasy korporacyjnej stworzone z myślą o eksploatacji w firmie, nawet w warunkach specjalnych. Można je upuścić, używać w temperaturach poniżej zera, oblać wodą, a one wciąż będą działać.

Najważniejsze cechy

  • Cienka i lekka konstrukcja o odpowiednim wzmocnieniu – grubość tabletu sprawia wrażenie konsumenckiego, a jednocześnie jest gotowy do pracy w każdych  warunkach.
  • Odporność na upadki na beton z wysokości 1,2 m oraz klasa szczelności IP65.
  • Wbudowany skaner – nie ma potrzeby dokupowania uchwytów skanujących.

Zaawansowane funkcje w prostym wydaniu

Tablety dostępne są w wersji z ekranem 8 cali, który łatwo przenosić oraz 10 cali, który ułatwia przeglądanie aplikacji wymagających wyświetlanie dużej ilości informacji. Zaawansowane metody łączności, w tym Wi-Fi zapewniają najszybszą dostępną na rynku łączność. Dodatkowo bateria możliwa do wymiany podczas pracy urządzenia zapewnia zasilanie nawet na kilka zmian. Dzięki obsłudze płatności można za pomocą tabletów pobierać płatności oraz stworzyć mobilny terminal kasowy, Rozbudowane portfolio akcesoriów pozwala dostosować tablet do każdego zadania – zwiększyć trwałość, lekkość przenoszenia, stworzyć punkt do odprawy lub kompletną stację robocza.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *