Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Nasza oferta

Rozwiązania dopasowane do środowiska Twojej firmy

Sprzedaż urządzeń AutoID
Serwis
Wynajem urządzeń AutoID
Obsługa floty telefonów
Wsparcie techniczne
Punkty dostępu
Automatyka przemysłowa
Drukarki
Etykiety
Sprzęt RFID
Katalog urządzeń AutoID
Sklep
razem na dłużej

Pakiet serwisowy

Czerp korzyści z rozwiązań dedykowanych naszym stałym klientom
Stała ochrona serwisowa to gwarancja bezpieczeństwa Twoich urządzeń. Oferujemy rozwiązania dedykowane Twojemu biznesowi w zakresie utrzymania i konserwacji urządzeń mobilnych. Aby zabezpieczyć Twoją firmę przed niespodziewanymi kosztami i zatrzymaniem pracy, oferujemy urządzenia zastępcze. W połączeniu z własnym stockiem części zamiennych zapewnia to krótki termin usunięcia usterki.

O nas

PDAgroup to firma z prawie 15-letnim doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń mobilnych pod marką PDAserwis . Obecnie jesteśmy jednym z największych i najbardziej zaawansowanych serwisów tego typu sprzętu w Europie.  Od 2021 roku jesteśmy obecni również w Wielkiej Brytanii oraz w  Hiszpanii i Portugalii.

Na początku pojawiało się pytanie: „Dlaczego to nie działa?”. Potem przyszła ciekawość: „Co jest w środku?” i przekonanie, że „To się da naprawić”. Tak wyglądały nasze bardzo wczesne początki, jeszcze na długo przed podjęciem decyzji o stworzeniu serwisu. Teraz, po wielu latach solidnej pracy i podążania za technologią, z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tym, co robimy.

Chcąc sprostać oczekiwaniom rynku krajowego i zagranicznego, stale udoskonalamy nasze umiejętności, zdobywając bezcenną wiedzę, która pozwala zmierzyć się nam z każdym zadaniem. W zakresie urządzeń autoID nic nie jest w stanie nas zaskoczyć!

Nasza pasja, wiele lat doświadczenia i zespół 100 specjalistów to gwarancja profesjonalnego podejścia do floty Twoich urządzeń.

razem na dłużej

Pakiet serwisowy

ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS

PDAserwis to:

90000Naprawionych urządzeń rocznie
12000Wynajętych urządzeń rocznie
150000Artykułów w magazynie
40Akcji serwisu mobilnego
80+Wykwalifikowanych specjalistów
18Przedstawicieli regionalnych
7Konsultantów wsparcia telefonicznego
Nasi partnerzy

Sprawdź, z kim współpracujemy

z życia firmy

Ostatnio na blogu