Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

PDAgroup na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog w Poznaniu 2023

by in PDA News 5 czerwca 2023

W dniach 30 maja – 2 czerwca 2023 r. mieliśmy przyjemność wystąpić w charakterze wystawcy na tegorocznej edycji targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG w Poznaniu.

Nasz zespół PDAserwis i PDA IT Solutions miał okazję zaprezentować szeroki zakres rozwiązań związanych z serwisem urządzeń mobilnych oraz dostarczaniem hardware’u i software’u.

Nasze stoisko było pełne nowoczesnych technologii i interesujących produktów. Od samego wejścia można było zobaczyć najnowsze wydanie magazynu Kod Biznesu, które poświęcone było tematowi automatyzacji biznesu. Byliśmy dumni, że mogliśmy podzielić się tą wartościową publikacją z naszymi odwiedzającymi.

PDAserwis skupiło się na prezentacji różnych aspektów serwisu urządzeń mobilnych. Nasz harmonogram był bardzo intensywny i obejmował wiele interesujących tematów, takich jak:

  • ABC diagnostyki drukarki – na co zwrócić uwagę
  • Wszystko o naszym portalu serwisowym PDAserwis
  • Wymiana wałka i głowicy na przykładzie drukarki Citizen oraz zmiana rozdzielczości druku z 203 dpi na 300 dpi na przykładzie drukarki Zebra

Oczywiście, nie mogliśmy zapomnieć o tajemnicach drukarki mobilnej QLN420.

Na koniec skupiliśmy się na tematach takich jak montaż mediów, akcesoriów i poprawna kalibracja. Wszystkie prezentacje spotkały się z dużym zainteresowaniem i były okazją do wartościowych rozmów.

Team PDA IT Solutions, z kolei, zaprezentował swój flagowy produkt do inwentaryzacji – PDA Invent, omówił technologię RFID oraz Aplikację Mobilny Magazyn. Te innowacyjne rozwiązania przyciągnęły uwagę licznych zwiedzających, którzy chętnie dowiadywali się więcej na temat ich działania i korzyści, jakie mogą przynieść ich firmom.

Wystąpienie na targach MODERNLOG w Poznaniu było niezwykle owocnym doświadczeniem. Liczymy na kolejne równie inspirujące wydarzenia!

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia relacji z naszego udziału na targach MODERNLOG w Poznaniu!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *