Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Europę podbijamy razem! Nasza przygoda na Paris Retail Week

by in PDA News 25 września 2023

Mamy przyjemność podzielić się z Wami relacją z niezwykle inspirującego  wydarzenia, w którym braliśmy udział w dniach 19-21 września 2023 we Francji. Nasza ekipa PDAgroup miała okazję uczestniczyć w Paris Retail Week, które naprawdę rozpaliło naszą pasję i motywację do dalszych działań w Europie!

To wydarzenie dostarczyło nam nie tylko ogromnej wiedzy, ale również inspiracji. Spotkaliśmy profesjonalistów z różnych zakątków świata, którzy, tak samo jak my, dążą do osiągnięcia sukcesu na arenie międzynarodowej. Rozmowy, wymiana doświadczeń i nowe spojrzenie na naszą branżę – to wszystko sprawiło, że wracamy z nowym zapałem do pracy.

Dowiedzieliśmy się, jakie trendy oraz innowacje obecnie rządzą rynkiem europejskim, co pozwoli nam dostarczać dla Was jeszcze lepsze produkty i usługi. To nie tylko wyjątkowa okazja do nauki, ale również do nawiązania cennych relacji biznesowych, które pomogą nam poszerzyć naszą obecność i zaoferować Wam jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań do obsługi procesów w sprzedaży detalicznej.

Nasza ekipa jest gotowa do działania! 💪🌍 

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Zespół PDAgroup

Ignacio Ferrer Catena
Piotr Gumieniuk
Damian Homętowski

#PDAgroup #Inspiracja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *