Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

„Rozwiązania AutoID i Android” – 3 edycja konferencji, Trzek/Poznań

by in PDA News 16 października 2023

W dniu 12 października 2023 roku mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli różnych branż na 3. edycji konferencji „Rozwiązania AutoID i Android”. To wydarzenie, organizowane przez PDAgroup we współpracy z wiodącym dostawcą rozwiązań AutoID, firmą Honeywell, odbyło się w malowniczym Trzeku, niedaleko Poznania.

Wydarzenie to zgromadziło przedstawicieli różnych branż, a my mieliśmy przyjemność gościć przedsiębiorców specjalizujących się w dziedzinach tak różnych, jak produkcja opakowań, filtrów, mebli, przemysł spożywczy i farmaceutyczny, a także transport i logistyka. Co ich łączyło? Zaufanie do technologii AutoID oraz nieunikniona konieczność migracji z systemu operacyjnego Windows na Androida.

Konferencja składała się z trzech głównych bloków:

Część teoretyczna

Rozpoczęcie wydarzenia poprzedziła inspirująca przemowa Zastępcy Kierownika Sprzedaży w PDAgroup, Piotra Gumieniuka.

Następnie Rajmund Rojek, Specjalista ds. sprzedaży w PDAgroup, przedstawił perspektywy i wyzwania związane z migracją z Windowsa na Androida.

Z kolei Mariusz Jaworski, Solution Architect z Honeywell, zaprezentował temat „Android pod parasolem Operational Intelligence”.

Piotr Gumieniuk
Rajmund Rojek
MicrosoftTeams-image (3)
Mariusz Jaworski
Część pokazowa:

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z różnymi urządzeniami i rozwiązaniami od Honeywell. Wspólne oglądanie i testowanie urządzeń wywołało liczne dyskusje i wymiany poglądów.

Część praktyczna:

Po części wykładowej uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firmy Honeywell. W tej części nasi Goście dowiedzieli się jak sprawnie odnaleźć zagubione urządzenia oraz jak mierzyć czas pracy, a także przekonali się o wytrzymałości i odporności komputerów mobilnych na upadki.

Konferencja dostarczyła uczestnikom wiele wartościowych informacji, wiedzy i doświadczeń, które mogą mieć istotny wpływ na rozwój ich firm oraz efektywność operacyjną. Nasi Goście przyjrzeli się z bliska różnym urządzeniom, takim jak komputery mobilne, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet (mobilne, biurkowe i przemysłowe), tablety klasy korporacyjnej. Ponadto, uczestnicy poznali tajniki działania technologii RFID i NFC oraz mieli okazję zapoznać się z czasopismem Kod Biznesu. Nie zabrakło również emocjonującego konkursu, w którym wyłoniliśmy zwycięzców. Gratulacje!

Zwieńczeniem konferencji była uroczysta kolacja i podziękowanie dla gości oraz organizatorów. Cała konferencja zakończyła się sukcesem, a my cieszymy się z ogromnego zainteresowania wydarzeniem. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się ponownie i kontynuować rozmowy oraz współpracę w obszarze rozwiązań AutoID i Androida. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie oraz do zobaczenia w kolejnej edycji!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *