Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Konferencja „Rozwiązania AutoID i Andoid”

by in Bez kategorii 13 października 2022

5 października, w samym sercu Warszawy, mieliśmy przyjemność przeprowadzić konferencję poświęconą tematyce urządzeń i technologii do automatycznej identyfikacji.

Konferencja została zorganizowana przez PDAgroup we współpracy z PDA IT Solutions i Zebra Technologies. Gośćmi wydarzenia byli klienci PDAgroup, którzy na co dzień korzystają z technologii, aby sprawnie prowadzić swoje firmy.

Konferencja została podzielona na 2 bloki merytoryczne: część teoretyczna i wystąpienia prelegentów oraz część praktyczna, czyli prezentacja urządzeń i rozwiązań AutoID.

 

W części wykładowej głos zabrali:

  • Piotr Gumieniuk, Zastępca Kierownika Sprzedaży w PDAgroup, który przeprowadził uczestników przez rozwój świata urządzeń AutoID – od Windowsa do Androida.
  • Marcin Kalisiak, Starszy Inżynier Sprzedaży z firmy Zebra Technologies zdradził w jaki sposób dokonać łatwej migracji do Androida i omówił narzędzia mobility DNA.
  • Kuba Kwiatkowski i Filip Kozłowski z PDA IT Solutions opowiedzieli o zastosowaniu aplikacji do ewidencji środków trwałych PDA Invent oraz zademonstrowali działanie technologii RFID i NFC.
Piotr Gumieniuk
Marcin Kalisiak
Kuba Kwiatkowski
Filip Kozłowski

Ponadto uczestnicy mieli okazję obejrzeć i przetestować urządzenia: komputery mobilne, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet (mobilne, biurkowe i przemysłowe). Przyjrzeli się z bliska jak działa RFID i NFC. Zapoznali się z magazynem branżowym Kod Biznesu. Sprawdzili także inteligentne szafki od Zebry, czyli systemy przechowywania urządzeń, wykorzystywane w sektorze magazynowym, w transporcie i logistyce  oraz w handlu detalicznym.

Zwieńczeniem konferencji była uroczysta kolacja i podziękowanie dla gości oraz organizatorów. Konferencja zakończyła się sukcesem. Cieszymy się z tak licznego zainteresowania i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!

Skontaktuj się z nami!
sales@pdaserwis.pl
(+48) 22 299 25 98

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *