Misja

To ciekawość sprawiła, że przeszło 13 lat temu zaczęliśmy przyglądać się funkcjonowaniu urządzeń mobilnych od środka, by tchnąć w nie nowe życie. Ale to umiejętność zadawania pytań oraz wieloletnia, rzetelna praca doprowadziła nas do pozycji jednego z największych serwisów pogwarancyjnych w Europie.

Optymalizujemy czas i koszty

Naszą misją jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań wspomagających efektywne prowadzenie biznesu. Dobrze dobrany kolektor danych usprawni działanie centrali logistycznej, magazynu, hurtowni czy sklepu.

Współpracujemy z najlepszymi

Od ponad 10 lat oferujemy klientom profesjonalny serwis m.in. Motorola, Zebra, Symbol, Datalogic, Intermec, Psion, Honeywell, Cipherlab, Unitech, Argox, PSC, LXE, Denso, Metrologic. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zgromadzić obszerną wiedzę na temat urządzeń mobilnych, co w połączeniu z wykwalifikowanym personelem daje gwarancję solidnego i rzetelnego wykonania każdej usługi.

Stawiamy na rozwój

Branża urządzeń mobilnych nieustannie się zmienia, dlatego stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie technik naprawy i modernizacji sprzętu. Posiadamy specjalistyczne zaplecze technologiczne i serwisowe, które stale rozbudowujemy. Jesteśmy dumni również z innowacyjnych rozwiązań i patentów, które samodzielnie opracowujemy. A wszystko po to, by oferować naszym klientom jeszcze wyższą jakość usług.