Serwis

Kompleksowa obsługa serwisowa, konserwacja i modernizacja urządzeń mobilnych

Bezpłatna diagnostyka software i hardware

Naprawa nawet w 24h

Szczegółowa wycena

Profesjonalizm i zaufanie

Od 12 lat pomagamy naszym Klientom w utrzymaniu najwyższych parametrów sprawności urządzeń technicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanemu zespołowi ponad 30 serwisantów oraz ponad 20-osobowemu działowi obsługi klienta, szybko i sprawnie rozwiązujemy bieżące problemy naszych Klientów. Oferujemy także długoterminowe kontrakty serwisowe w standardach SLA.

Naprawiamy:

  • Czytniki kodów kreskowych
  • Terminale magazynowe
  • Skanery kodów kreskowych
  • Drukarki przemysłowe i półprzemysłowe
  • Tablety
  • Terminale na wózki widłowe

Ekspresowa naprawa

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas reakcji w przypadku uszkodzenia sprzętu, dlatego prowadzimy gruntowną diagnostykę hardware’u i software’u. Każda diagnoza jest bezpłatna. Zlecenie naprawy realizujemy dopiero po pełnej akceptacji kosztów przez klienta.

Utrzymujemy własny, dobrze zaopatrzony magazyn, w którym przechowujemy ponad 130 000 artykułów. Szybka dostępność części oraz możliwość monitorowania zleceń on-line pozwala nam skrócić czas każdej naprawy do minimum.

Najwyższa jakość w optymalnej cenie

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną precyzją, dlatego przygotowujemy dokładną wycenę dla każdego klienta. W naszej ofercie posiadamy, także pakiety serwisowe aby zapewnić ochronę i bezpieczeństwo Twoich urządzeń.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, bazujemy także na autorskich rozwiązaniach, które umożliwiają nam wykonywanie zaawansowanych technologicznie napraw bez ponoszenia przez klientów dodatkowych kosztów. Na każdą usługę udzielamy minimum 3-miesięcznej gwarancji.