Kariera

Otwórz się na nowe możliwości razem z PDAserwis! Szukamy wykwalifikowanych serwisantów urządzeń mobilnych oraz doświadczonych i komunikatywnych handlowców. Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii, jesteś osobą kreatywną i chcesz się rozwijać, dołącz do nas! Wspólnie poszukamy nowych rozwiązań.

Otwarte rekrutacje

W związku z dalszym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (ACCOUNT MANAGER)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań opartych na indywidualnych planach sprzedażowych
  • Oferowanie produktów i usług firmy PDAserwis
  • Bieżąca współpraca z klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz monitorowanie rynku
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w czołowej firmie w niszowej i prestiżowej branży auto ID
  • Pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
  • Umowę o pracę
  • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne (10% od zysku firmy)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon, system CRM, dostęp do samochodu służbowego
  • Benefity pracownicze ( karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Wymagającego, ale wspierającego przełożonego
  • Pakiet szkoleń wstępnych i okresowych (nie tylko BHP)
  • Pracę w młodym, zgranym zespole

Jeżeli:

  • Umiesz organizować własny czas pracy oraz nadawać priorytety poszczególnym zadaniom
  • Jesteś gotowy na dynamiczną pracę w branży autoID
  • Lubisz ludzi i kontakt z Klientem
  • Jesteś pełen zapału i nowych pomysłów jak dotrzeć do nowych Klientów
  • Jesteś gotowy na wyjazdy służbowe (głównie na terytorium Polski-prawo jazdy kat. B będzie mile widziane)
  • Chcesz się nauczyć nowych strategii i przekazać swoją wiedzę innym
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub realne predyspozycje

Zapraszamy Cię do naszego zespołu ludzi z pasją i zaangażowaniem, gotowych na pełną wyzwań współpracę w bardzo miłej atmosferze w naszym biurze w Warszawie.

Wysłanie CV oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz w PDA Serwis Adam Kasprzyk lub PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk. Jeżeli chcesz żebyśmy zachowali Twoje dane dla celów kolejnych rekrutacji umieść w treści CV następującą klauzulę wybierając nazwę firmy do której aplikujesz:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PDAserwis Adam Kasprzyk/PDAserwis Wiktoria Kasprzyk w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pdaserwis.pl