Kariera

Otwórz się na nowe możliwości razem z PDAserwis! Szukamy wykwalifikowanych serwisantów urządzeń mobilnych oraz doświadczonych i komunikatywnych handlowców. Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii, jesteś osobą kreatywną i chcesz się rozwijać, dołącz do nas! Wspólnie poszukamy nowych rozwiązań.

Otwarte rekrutacje

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pdaserwis.pl wraz z klauzulą:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej oraz informacji marketingowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (ACCOUNT MANAGER)

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie nowych, opiekę oraz codzienny kontakt z klientami firmy oraz oferowanie im produktów i usług PDAserwis. Realizacja zadań będzie opierała się na indywidualnych planach sprzedażowych. Do głównych zadań Specjalisty ds. Sprzedaży będzie również współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w czołowej firmie w niszowej i prestiżowej branży
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od indywidualnego wyniku sprzedaży (10% z zysku firmy brutto)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon, dostęp do samochodu służbowego
  • Kartę sportową
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Wymagającego, ale wspierającego przełożonego
  • Pakiet szkoleń wstępnych i okresowych (nie tylko BHP 😊)

Jeżeli:

  • Umiesz organizować własny czas pracy oraz nadawać priorytety poszczególnym zadaniom
  • Jesteś gotowy na dynamiczną pracę w branży autoID
  • Lubisz ludzi i kontakt z Klientem
  • Jesteś pełen zapału i nowych pomysłów jak dotrzeć do nowych Klientów
  • Jesteś gotowy na wyjazdy służbowe (głównie na terytorium Polski-prawo jazdy kat. B będzie mile widziane)
  • Chcesz się nauczyć nowych strategii i przekazać swoją wiedzę innym
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub realne predyspozycje

Zapraszamy Cię do naszego zespołu ludzi z pasją i zaangażowaniem, gotowych na pełną wyzwań współpracę w bardzo miłej atmosferze w naszym biurze w Warszawie.

Warunkiem koniecznym rozpatrzenia CV jest umieszczenie w nim poniższej klauzuli. Brak poniższego zapisu w CV, jest równoznaczny z brakiem akceptacji na przetwarzanie danych osobowych, co wiąże się z wycofaniem CV z procesu rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

„Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP 522 274 18 57, lub PDA serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 526 261 55 73, ul. Wyszogrodzka 24, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży (Account Manager) lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.”