Kariera

Otwórz się na nowe możliwości razem z PDAserwis! Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii, jesteś osobą kreatywną i chcesz się rozwijać, dołącz do nas! Wspólnie poszukamy nowych rozwiązań.

Otwarte rekrutacje

PDA Group to prężnie rozwijająca się organizacja-ekspert w branży auto ID. Jesteśmy największym serwisem urządzeń automatycznej identyfikacji w Europie. Tworzymy i integrujemy oprogramowanie do zarządzania firmą, zakładem produkcyjnym praktycznie dla każdej branży działalności produkcyjnej i usługowej. Sprzedajemy sprzęt nowy i używany dobierając rozwiązania na miarę potrzeb naszych klientów w kraju, Europie i na świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowiska informatyk oraz serwisant urządzeń mobilnych.

Praca w Płońsku

INFORMATYK

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
  • Pracę w wygodnych warunkach w biurze w Płońsku
  • Samodzielne stanowisko w firmie z realnymi perspektywami rozwoju
  • Możliwość stworzenia nowego działu
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji Kandydata oraz zakresu zadań i odpowiedzialności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • PRACA W SIEDZIBIE FIRMY

Kogo szukamy:

  • Osoby z biegłą znajomością systemu Windows 7 i 10, w tym active directory oraz z biegłą znajomością systemów Linux (min. Samba, Open VPM)
  • Osoby, która ma chęć do pomocy i rozwiązywania bieżących problemów technicznych firmy i jej pracowników
  • Osoby proaktywnej i gotowej do nauki nowych zagadnień
  • Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres zadań:

  • rozwiązywanie zgłoszeń pracowników oraz wspieranie ich w pracy z systemami firmy (I linia wsparcia)
  • dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • administracja pocztą elektroniczną
  • instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja sprzętu i oprogramowania
  • stworzenie procedur dotyczących użytkowania sprzętu i licencji

Wymagania:

  • mile widziane zainteresowanie elektroniką
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi oraz wysoki poziom kultury osobistej

Aktualne CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pdaserwis.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie informacji:

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, lub PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Informatyka” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.

SERWISANT URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • system premii
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy
  • poznanie nowoczesnych technologii branżowych
  • pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
  • system szkoleń
  • pracę w zgranym zespole

Opis stanowiska/ zakres obowiązków:

  • montaż i bieżący serwis urządzeń mobilnych i magazynowych
  • diagnozowanie i naprawa uszkodzonego sprzętu elektronicznego

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w naprawianiu sprzętu elektronicznego
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pdaserwis.pl

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP 5222741857, lub PDA serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 5262615573 - 3, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Serwisanta urządzeń mobilnych” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.