Sprzedaż, serwis terminali mobilnych, skanerów, drukarek, etykiety logistyczne – PDAserwis.com

Otwarte rekrutacje

Otwórz się na nowe możliwości razem z PDAgroup!
Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii, jesteś osobą kreatywną i chcesz się rozwijać, dołącz do nas – wspólnie poszukamy nowych rozwiązań!

Na przestrzeni lat PDAgroup przekształciło się w jedną z największych europejskich firm zajmujących się obsługą wdrożeniową oraz powdrożeniową sprzętu i oprogramowania AutoID.

Tworzymy i integrujemy oprogramowanie do zarządzania firmą, zakładem produkcyjnym praktycznie dla każdej branży działalności produkcyjnej i usługowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska :

  1. 1
    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko w czołowej firmie w niszowej i prestiżowej branży auto ID
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin/umowę B2B/umowę zlecenie
    • Pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
    • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę
    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon, system CRM, dostęp do samochodu służbowego
    • Benefity pracownicze (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
    • Wymagającego, ale wspierającego przełożonego
    • Pakiet szkoleń wstępnych i okresowych (nie tylko BHP)
    • Pracę w młodym, zgranym zespole

    Opis stanowiska/ zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań opartych na indywidualnych planach sprzedażowych
    • Oferowanie produktów i usług firmy PDAserwis
    • Bieżąca współpraca z klientami
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz monitorowanie rynku
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
    • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

    Wymagania

    Poszukujemy doświadczonych sprzedawców

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Biegła znajomość obsługi komputera
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pozyskiwania klientów i utrzymania relacji z nimi
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku dodatkowym atutem

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja[a]pdaserwis.pl Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDASERWIS SP. Z O.O. NIP: 7011064935, Bielska 33/11 02-394 Warszawa, PDASERWIS CENTRUM USŁUG SP. ZO.O. NIP:7011064929, Bielska 33/12 02-394 Warszawa, PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP: 5222741857, Henry Ford I 09-100 Płońsk, PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 5262615573, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk, PDAserwis Ltd. NIP 401056357, 62 Portman Rd, Reading RG30 1EA lub PDA South Europe SL NIP B09900416, Calle Teruel, Num. 1, Planta AT, Puerta A, 28020 Madrid moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Specjalista ds. Sprzedaży” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.

  2. 2
    SERWISANT URZĄDZEŃ MOBILNYCH

    Praca w Płońsku

    Opis firmy

    PDAserwis to firma o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 15 lat z sukcesem działa w branży autoID. Prowadzimy serwis, sprzedaż oraz wynajem urządzeń takich jak terminale mobilne i skanery kodów kreskowych. Posiadamy specjalistyczne zaplecze technologiczne i serwisowe, które stale rozbudowujemy. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób pragnących zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności techniczne na stanowisku Serwisanta urządzeń mobilnych.

    Jeśli podzielasz naszą pasję do nowych technologii i chcesz się rozwijać, dołącz do nas!

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
    • system premii
    • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy
    • poznanie nowoczesnych technologii branżowych
    • pracę w środowisku wykorzystującym nowe technologie
    • system szkoleń
    • pracę w zgranym zespole

    • montaż i bieżący serwis urządzeń mobilnych i magazynowych
    • diagnozowanie i naprawa uszkodzonego sprzętu elektronicznego

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w naprawianiu sprzętu elektronicznego
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi oraz wysoki poziom kultury osobistej

    CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pdaserwis.pl

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie informacji:

    Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PDASERWIS SP. Z O.O. NIP: 7011064935, Bielska 33/11 02-394 Warszawa, PDASERWIS CENTRUM USŁUG SP. ZO.O. NIP:7011064929, Bielska 33/12 02-394 Warszawa, PDAserwis Adam Kasprzyk, NIP: 5222741857, Henry Ford I 09-100 Płońsk, PDA Serwis Wiktoria Kasprzyk NIP 5262615573, ul. Henry Ford I 8, 09-100 Płońsk, PDAserwis Ltd. NIP 401056357, 62 Portman Rd, Reading RG30 1EA lub PDA South Europe SL NIP B09900416, Calle Teruel, Num. 1, Planta AT, Puerta A, 28020 Madrid moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko „Serwisant urządzeń mobilnych” lub inne stanowiska w tych firmach. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.